Tmely, autolaky, spreje, plniče, brusné a leštící kotouče

Vše potřebné pro autolakovny

Hľadáte laky, kotúče, spreje, tmely, brúsivo alebo príslušenstvo do vašej dielne, lakovne, autoservisu? Alebo si chcete opraviť auto po havárií sami?

Potom ste tu správne. Z našej ponuky si môžete vybrať komplexné riešenie na práce skarosériou automobilu za výhodnú cenu pri vysokej kvalite. Samozrejmosťou je pravidelný rozvoz tovaru do vašej dielne zdarma ako i poskytovaný servis a poradenstvo.

Ponúkame kompletné vybavenie lakovní výrobkami najvyššej kvality potrebných k práci a striekacími pištolami značky DeVilbiss

V prípade záujmu o naše služby nás neváhajte kontaktovať a my vám zdarma privezieme vzorky našich produktov, aby ste mali možnosť overiť si ich kvalitu.

 

Novinky

08. 11. 2012 12:10:00

Master Hybrid

Master Hybrid

Prinášame Vám Master Hybrid, epoxid-polyesterový jemný tmel najvyššej kvality pre rýchle opravy karosérie automobilu, ktorý v sebe zahŕňa najnovšie technológie pri výrobe tmelov. Špeciálne je tento tmel určený pre aplikovanie na pozinkovanej oceli, na ktorej priľnavosť tohto tmelu prináša vynikajúce výsledky. Master Hybrid v sebe spája:

- sivobiela krémová štruktúra
- excelentnú priľnavosť ku kovu, špeciálne na pozinkovanej oceli
- vlastnosti pre jemné brúsenie
- výnimočnú hladkosť materiálu po brúsení

Štruktúra tmelu:
Farba: biela
Lesklosť: matný
Hustota: 1,81 kg/l


Master V2012 HS 5:1

Ďalšou novinkou v našom sortimente je akrylový plnič Master V2012 HS 5:1 určený najmä na pozinkovanú oceľ. Tento vysokokvalitný plnič prináša výbornú priľnavosť na kov, hliník, pozinkovanú oceľ, polyesterové tmely a tiež na staré nátery. Navrhnutý výhradne pre automobilový priemysel a opravy karosérií automobilov. Spája v sebe:

 

- vysokú priľnavosť na náročných substrátoch a povrchoch
- jednoduché namiešanie a použitie
- výbornú vertikálnu stabilitu
- dobré krycie a izolačné vlastnosti
- ľahkú brúsiteľnosť

Štruktúra tmelu:
Farba: biela, bledo-šedá, čierna
Lesklosť: matný


26. 02. 2011 22:46:00

Polyesterový tmel Master onyxV posledných mesiacoch Troton predstavil dva produkty novej generácie AMBER a BOLD. Tieto dva tmely boli veľmi dobre posúdené a prijaté autolakýrnikmi. Ďalším inovatívnim výrobkom spoločnosti Troton je tmel vystužený sklenenými vláknami - Onyx.

ONYX je špeciálne chemicky opracovaný polyesterový tmel s obsahom mletých sklenených vlákien. Vďaka týmto prvkom získal dostatočnú pružnosť a tvrdosť. Preto Troton odporúča tento tmel konkrétne na zaplátanie dier, vyplňovanie veľkých priehlbín, aplikáciu na materiály poškodené hrdzou a na posilnenie oslabených častí automobilových karosérií.

ONYX má dobrú priľnavosť k rôznym podkladom a môže byť použitý spolu s dvoj-zložkovými akrylovými nátermi, od základných kovov, vrátane tých, ktoré nie sú ošetrené základným náterom, ďalej na podklady z ocele, hliníka a tiež na materiály so starým náterom. Na všetkych týchto podkladoch ONYX veľmi dobre drží, a navyše sa ľahko brúsi. Použitý môže byť aj v hrubších vrstvách. Tmel schne približne 15 minút pri teplote 20 °C a s 2% obsahom tvrdidla. S týmito vlastnosťami sa produkt veľmi ľahko opracováva a je "nápomocný" pri práci autolakýrnika.

 

Tento tmel obsahuje iba 35 g/l VOC a tým spĺňa požiadavky smernice Európskej únie (2004/42/ES), ktorá stanovuje pre tmely (produkty) v rovakej kategórií  250 g/l VOC na výrobky pripravené na použitie.

ONYX sa bude predávať v rade MASTER v jednolitrových nádobách. Viac informácií o tomto tmele nájdete na našej stránke, prípadne nás kontaktujte alebo sa spýtajte vášho dealera.

 

Predpokladaný dátum naskladnenia je začiatok mája 2011.

 

 

 

Texty byly napsány  v slovenčine . V případě problémů použijte prosím slovenský jazyk.

Texty jsou originální napsány v češtině. V případě problémů použijte prosím slovenský jazyk.

Upozornění

  • Nákupní košík a ceny zboží můžete prohlížet až po přihlášení!

Zlevněné produkty

Žádné zlevněné produkty

Nové produkty

Momentálně nejsou dostupné žádné nové produkty.

Odběr novinek

Copyright © 2019 AB profitrade s.r.o. Všechna práva vyhrazena.