Nagrody przyznawane tygodnika Newsweek z Fundacji Kronenberga, który wspólnie realizowanych projektu ptOdpowiedzialny biznes. Partnerów projektu jest rozwój oi Akademii Rozwoju Filantropii w Polska, objął honorowym patronatem Ministerstwarozwoju lokalnego, wsparcie udzielane przez media Forbes i dziennika miesięcznie. Troton wygrałFirma od wielu lat zaangażowania w rozwiązywanie problemów lokalnej firmy i współpracować na rzecz ochrony środowiska.

 

ISO 9001

ISO 9001 odnosi się do jakości. Głównych wymagań normy obejmują, między innymi,przedstawienie dokumentów i protokołów z kontroli zarządzania w celu poprawy udziału w system zarządzania jakością, usystematyzowanie zarządzania, Stabilizacja procesu wdrażania produktów, wdrożenie systematycznych badań przesiewowych (zadowolenia klienta, wyrobów, procesów). Wprowadzenie ISO 9001 mają wpływ na wartość naszej marki. Zwiększa to skuteczność i szybkośćodpowiedzi na potrzeby klienta, co jednocześnie zwiększa ich zadowolenie z naszych usług. Uzyskiwanie certyfikatu poprawiawydajności pracy, a także zapewnia stałą kontrolę nad naszymi produktami.

 

ISO 14001

Celem ISO 14001W zakresie ochrony środowiska, organizacje pomocy w ich działalności, produkcji i usług,które mają wpływ na środowisko, a także negatywnego wpływu na środowisko i efektywne wykorzystaniedostępnych zasobów w każdym obszarze ich činnosti.Norma ISO 14001 nie lekkomyślny wymagań odnoszących się do politykiochrony środowiska firmy. Jej głównym wymogiem jest, że organizacja jest uregulowana w przepisachzawierać w swojej polityce ochrony środowiska, przestrzegania przepisów, określenie aspektów środowiskowychZgodnie z której generowana jest lista tych aspektów, z naciskiem na te, które doDziałalność ogromne znaczenie. Na tej podstawie spółka będzie określone jej cele, zadaniaprogramów i ochrony środowiska. Głównym i najważniejszym wymogiem normy jest nadal w kierunku organizacjisamodoskonalenia.

 

Stowarzyszenie Fair Play: 2004, 2005, 2006

Program Stowarzyszenia Fair Play "jest dołączony do państwa Izby Handlowej i jejzorganizowana przez Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym. W wielu regionach skrajnych i wziąć przywódców regionalnychUrzędy   honorowe przewodnictwo w ​​tym stowarzyszenia    . Współpracy w ramach programu zostały zaproszone instytucjewspieranie i promowanie działalności gospodarczej, organizacja pracodawców, klubów i stowarzyszeń biznesowych w całej Rzeczypospolitej. FairPlay jest w jednym świecie biznesu najbardziej cenionych nagród. Jesteśmy laureatów za 2004 r., 2005 i 2006. W 2006 roku wśród piętnastu firm, nagrodę specjalnąpomnik!

 

Gazele Biznesu: 2003, 2004

Gazelle jest przedsięwzięcie biznesowe, realizowane wspólnie przez dziewięć Gazeta, które należą dogrupy wydawniczej Bonnier. Jego celem jest nagrodzenie najbardziej dynamicznie rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw, które działająna naszym rynku. Aby wziąć udział w konkursie przynosi wyniki finansowe za ostatnie trzy lata i publikacjitych danych w dokumentach rejestracyjnych firmy. Wyniki te są następnie weryfikowane przez Coface Intercredit Polska. DziękiKonkurs jest otwarty tylko dla uczciwej i solidnej firmy, których działalność jest całkowicie priehľadná.Gazeludziałalności nabyliśmy w 2003 i 2004.

 

Firma: 2003

Firma - wycenaprzekazane do redakcji "Przeglądu Gospodarczego", w załączniku do "Gazeta Prawna". W konkursieredakcyjną przedstawia i ocenia polski, idealnie w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. Laureatów wygrać konkurencji na rynku, triumf nadkonkurencji poprzez inwestycje w technologie, infrastrukturę, wydajności i jakości. W celu uzyskania ceny prawdopodobnieFirmy, które inwestują w szkolenia pracowników oraz ich umiejętności oraz dostosowanie ich działalności do Europejskiegostandard. Zostaliśmy laureatów nagrody w 2003 roku.

 

Polski sukces: 2004, 2005, 2006

"PolsWielki sukces "jest celopoľská konkurencyjnej gospodarki sukces polskich firm. celopoľské Organizatorem konkursu jest promowanie działalności forum. promocyjneprogramu, prowadzone w tej konkurencji, ma na celu podkreślenie najlepszych przedsiębiorstw i prowadzeniadróg, rozwój ich własnych starań.

  Wspieranie poczynań biznesowych i koronowanysukces, aby pomóc w stymulowaniu rozwoju przedsiębiorczości, która jest główną bronią w walce z rosnącym bezrobociem. Konkurs jest współfinansowanyINSTRUKCJA pod patronatem Ministerstwa Gospodarki, Pracy i Spraw Socjalnych Republiki Polska. Jesteśmy laureatami tej nagrody w2004, 2005 i 2006.

 

penny Košalinský: 2004, 2005, 2006

penny Košalinský - wyceny ekonomicznej roku - cenaKošalinská przyznane przez Industrial Izbę Gospodarczą pod patronatem księcia Pomorza Zachodniego i prezydenta państwakomory. D ENAR przyznawane są firmom za aktywnego i dynamicznego działania na rzecz rozwoju lokalnegospołeczeństwa. nagrodę otrzymaliśmy na budowę takiego chodnika i przystanku autobusowego w Ząbrowě (gdzieSiedziba naszej firmy) i stowarzyszenia dla osób z victoria raka.

 

Charakter lokalny ekspert: 2005, 2006

Nagroda ta przyznawana jest przez Fundację "Nauka dla Środowiska" firmy, które zapewniająwspieranie imprez z natury organicznej, a także tych, którzy opracowują aktywnych działań na rzeczRodzaj i wprowadzanie nowych technologii, przyjaznych dla środowiska firmy prostrediu.Naša otrzymał to wyróżnienie dla inwestycjisystemu produkcji, przyjaznych dla środowiska, w celu uzyskania certyfikatu dla "ochrony środowiska"14001, do aktywnego uczestnictwa w przypadku przyjęcia rzek i wsparcie finansowe do centrum wilka gatunkóww Stobnici.

 

Firma blisko do środowiska: 2006

Konkurs ten jest organizowany pod patronatem Ministerstwa Środowiska i parlamentowi PolskaRzeczypospolitej. Laureatów Zdarzyło się 35 firm z całego kraju, reprezentujących różne branże iusług.

  Nagrodzone firmy łączy jedno: za kryteriów ochrony środowiska, zasobów wyższość nadkonkurencji i jako element do tworzenia ochrony środowiska naturalnego. Wszystkie te firmy otrzymały certyfikaty "Firma Bliskaśrodowiska "nagrody. Ponadto, dla poszczególnych działań proekologicznych, przyznano trzy specjalne:

  •    DHL Ekspres Polska, sro -. Tworzenia i rozwoju odpowiedzialności ekologicznejw biznesie
  •    Final firmy, jak Dąbrowa Górnicza - uwzględniania czynników środowiskowych wzarządzanie firmą
  • TROTON Spółka, Sp. z oo - w budowaniu jej reputacji na wsparcie lokalnych ekosystemów.

 

Złoty Orbital: 2006

Nagroda jest przyznawana przez miesięcznik "specjalność" Chemical Market "pod patronatem Ministerstwa Gospodarki, Pracyi Spraw Socjalnych, Izba Przemysłu Chemicznego i Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego. Mamy jedentego konkursu. laureatów Konkursu Komisja uznała wartość jednego z naszych najnowszych produktów - cementu, wzbogacony o włókna szklanego - BLACK MASTER.

 


Strona głównaStrona główna


Warning

  • Items can be added to cart after login

Promocje

Aktualnie brak promocji

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

eBiuletyn-Newsletter

© 2018 AB profitrade s.r.o. .