Dobry uszczelniania przedłużyć żywotność pojazdu po naprawie. Praktycznie wszystkie problemy z rdzy nastart samochód na stawy.

Niniejszy artykuł   skupi się na problemach, które mogą powodować starego kitu, jak je usunąć, a niektóre rodzaje mas uszczelniających, które są dostępne na rynku. Opisano także oto kilka sztuczek, które mogą być przydatne w aplikacjach.

 

Zaburzenia uszczelniaczy

Poruchy tmelov Zakłócanie spokoju i zniszczenie uszczelniacze mogą być katastrofalne. Aby obraz pojazdu,, który był ostatnio 41 lat przechowywane w wilgotnym środowisku. Putty i zrezygnował oraz przedostawanie się wody połączeń spawanych bez ochrony. Korozja spawów i płyty zniszczone i wymagają wymiany.

Niektóre miejsca w samochodzie, które były bardziej narażone na korozję niż inne, czy kit w ogóle. Oni Gorzej, i prawdopodobnie tak skorodowane połączenia zostały już mokro w oryginalnym uszczelnienia.

Stopniowo zaczynają się naprawy, wymiany starszych (powyżej 20 lat) kit lub wypełniaczy, które są oznaki łuszczenia. uszczelniacz Old można usunąć przy pomocy skrobaczki do metalu i gorące powietrze.

 

Jednolite stosowanie szczeliwa

Aplikácia tmeluMa to na celu uszczelnienie wszystkich połączeń klejowych i spoin w samochodzie, który potencjalnie może powodować w przyszłości korozji. Ewentualne różnice w uszczelki może zwolnić wody do metalu i cement, że rdzewieje, więc należy ją stosować bardzo ostrożnie i starannie.

Producenci w ciągu ostatnich 30 lat zaczęło być stosowane do uszczelnienia metal utwardzonej powłoki, ponieważ stosowane bezpośrednio na metal. Naprawy samochodów uszczelniacz powszechnie stosowane do gruntu (uszczelniacz tle) lub w oparciu cynku (90% cynku).

Do klejenia zaleca się stosowanie uszczelka poliuretanowa (pieczęć), którzy korzystali z profesjonalnych naprawy samochodów. Nie jest to możliwe, aby szlifować, dlatego należy ją stosować dokładnie i równomiernie, ale można go wytrzeć farby. uszczelka poliuretanowa jest zazwyczaj wykonywane w probówkach przez S & uacute, przeznaczonych do stosowania przez Spájanie blatníkov (Bond) pistolet. Na zdjęciu jest ten sam   sekcji, ale jest wygładzone   .

Procedura prosty, dip palcem, szmatką lub szczotką do rozpuszczalnika, zanim pójdą za nim szczeliwa. waga powodują Rozcieńczalniki nie kleją się. Dla szczeliwa na bazie celulozy syntetycznych cieńsze, i syntetyczny materiał bazowy stosuje rozcieńczalników.

Niektóre marki, może być nieco niepraktyczne w tej technice, jeżeli śpią celulozowych i syntetycznych cieńsze. Powoduje to roztečenie sprawy.

 

Połączenie skrzydła

  Spájanie blatníkov Niektóre starsze samochody mają osobne skrzydła. Wszelkie braki będą wyciek wody, chociażskrzydło, że jest dobrze uszczelniona i inwestowania po obu stronach, więc wszystkie połączenia muszą być całkowicie wypełnione kształty i kleju.

Technika ta może być nieco rozrzutny, jak to jest stosowane wypełniacz, który następnie musi być gładka w poprzednim przypadku.

 

 

 

Podwozie

Podvozok Na zdjęciu został zastrzelony pod skrzydła nad przednim kołem przed malowaniem. Wiele cement widoczny na zdjęciujest stosowana przez złączy i spoin, które należy osiągnąć doskonałą izolację (trójkąt w prawym górnym rogu i owinięte w lewym górnym rogu krzywej). Uszczelniacz od spodu zapobiega dostania się wody do dna kolor po przeciwnej stronie płytki.

Putty pozostawia się w prawym dolnym rogu był stosowany do uszczelniania zespołu skrzydła. Nadmiar szczeliwa także polską i przetrzeć cały wspólny, aby zapobiec penetracji wody, a tym samym nie pozostawiając miejsca dla wody, która skorodowane spoiny.

Wszelkie spoiny, wspólnych lub nakładających się arkuszy jest niezbędne do prawidłowego uszczelnienia.

 

Odświeża

PrelakovanieJeśli kit wygładzona za pomocą rozpuszczalnika należy prelakovávať bardzo dobrze. Na rysunku pokazano wewnątrz skrzydła, która była kiedyś pokryta warstwą cementu i 2 razy kolor.

Putty jest rozpoznawalny tylko tam, gdzie brakuje miejsca na krawędzi spoiny kołnierza.

 

 

 

 

kit Szlifowane

Brúsiteľný tmel uszczelniacz Szlifowane jest tanią alternatywą zamiast materiałów poliuretanowych (kosztuje około jednej trzeciej ceny) i szybko zastosowane. Również można zmielić do pewnego stopnia korzyści istotne. W konwencjonalnych usług są zazwyczaj używane poliuretanu, z powoduz możliwością unicestwienia, ale mniej dostępne połączenia spodu samochodu lepiej jest użyć uszczelniacza.

Wypełniacz jest bardzo lepki i nie ma trwałości po otwarciu puszki. Użyj mogą również korzystać z modyfikacji szczotki (cut połowa długości włosia), które pomogły w gładki wygląd.

 

Inne opcje uszczelnienia

Silikon

Nigdy nie używaj silikonowej uszczelki na samochód. Silikon nie jest zamalowane (nie mogą być stosowane lub kolor autolack) i co gorsza, może dostać się w powietrze i znešistiť inne płyty na samochód, który będzie również nepretierateľné (Czytaj więcej o "Rybých oczek" Korekcja sekcji Błędy powłoki).

 

Putty w taśmie

Znak ten jest zwykle owinięty w rolkach o podłożu papierowym. Kompleciez różnych materiałów i mogą być stosowane do uszczelniania ciała na podwoziu lub wkładki uszczelnienia drzwi   do ościeżnic.I t jest również bardzo przydatne dla   obszarach, które nie mogą posprzątać po użyciu uszczelniacza.

 

pieczęć lakierowane

pieczęć Striekateľné jest często stosowane w produkcji samochodów. Zastosuj się szybciej niż szlifowane kit, ale wymaga stosowania specjalnego pistoletu, który może być dość kosztowne.

 

 

Firma profitrade AB, Ltd. w żaden sposób odpowiedzialnywskazówki dotyczące stosowania i szkody. To jest tylko pomocnicze tekstu.


Strona głównaStrona główna


Warning

  • Items can be added to cart after login

Promocje

Aktualnie brak promocji

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

eBiuletyn-Newsletter

© 2018 AB profitrade s.r.o. .