Warunki

Zakup i zwraca

Zakup w sklepie internetowym jest wiążąca, a zamówienia mogą być anulowane tylko przez telefon w ciągu 12 godzin od wysłania zamówienia. Jeśli nie zostały spełnione może zwrócić towar w ciągu 1 dnia zamówienia.

 

Własności

Towar zakupiony jest własnością AB profitrade Ltd. do dnia całkowitej spłaty.

 

Informacje o dostawie

Dostawa w ciągu 48 godzin ma zastosowanie tylko w dni powszednie z wyjątkiem świąt i tylko dla stałych klientów, jeśli towary są w magazynie. W przypadku większych zakupów, spółka AB zastrzega sobie Ltd. profitrade prawo do przedłużenia czasu dostawy. Przy zakupie odbiór osobisty można pobrać go codziennie (również w weekendy i święta) po uzgodnieniu przez telefon w naszej firmie.

 

Promocje

Sklep z nami i zdobyć punkty z powrotem na każdy zakup. Za każde 10 centów dostajesz 1 punkt lojalnościowy, a więc produkt o cenie € 5.35 dostaniesz 53 punktów, które można wymienić na zniżki, Oferta, której wartość zostanie odjęta od kolejnego zakupu.

 

program Komfort

Uzyskać zniżki na zakupy u nas. Poleć nasz sklep do znajomego, wybierz zakładkę programu zalecenie adres e-mail, który odwołuje się do naszego sklepu. Jeśli twój przyjaciel rejestrów z nas, podczas rejestracji podaj swój adres e-mail z powodzeniem zajmuje 3 zamówienia, aby uzyskać Ty i Twój znajomy rabat w wysokości 3% w kolejnym zamówieniu.

 

Kupony rabatowe

Wszystkie kupony rabatowe można znaleźć w dziale kupony rabatowe. Aby użyć kuponu, wprowadź przed potwierdzeniem zamówienia (!) W koszyku kod kuponu i jego wartość będzie automatycznie odejmowane.

 

Kupony można uzyskać na trzy sposoby:

  1. punktów lojalnościowych Exchange kupon Promocje kartę z rabatem
  2. Wychodząc z programu, jeżeli & scaron; Trade Poleć znajomemu
  3. W urodziny zarobek 3% rabatu na zamówienie, ale ten kupon jest ważny przez jeden tydzień, więc jeśli nie używasz, ulega

Strona głównaStrona główna


Warning

  • Items can be added to cart after login

Promocje

Aktualnie brak promocji

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

eBiuletyn-Newsletter

© 2019 AB profitrade s.r.o. .