Technika stosowania szczeliwa do rowków wyrównanie i przygotowanie do malowania

 

Sztuczka polega na tym, że będziemy używać władcy stali stosować uszczelniacza.

 

Faza 1: Dozowniki

Použitie pravítkaNa zdjęciu jest 1-metrowy władcy stali zorientowanych więc poszliśmy po nim ciało zhybu kierunku, w którym wgłębienie i umieścić ją na nas uwagę stanowiska wnęki. Władca musi być ze stali, stali, ponieważ łuki ładnie i równomiernie. Aluminium może być władca potrząsnął.

Między panem i nadwozia widać lukę wypełnia kit. Zazwyczaj znak ołówkiem miejsce wokół Depresja, gdzie konieczne jest zastosowanie szpachlówka.

 

 

 

Aplikácia plniča uszczelniacz Wypełnienie jest stosowane do powierzchni za pomocą łopatki do klasycznych miejsce, określiliśmy ołówkiem wyprzedzeniem. Filler (cement paliw) jest stosowany do czyszczenia czystego metalu do szlifowania w celu zagwarantowania wystarczającej twardości i wytrzymałości, choć nowoczesne wypełniacze (szpachlówka) należy trzymać się mocno akomkoľvedo podłogi.

Zakończenie nieleczonych kolor powierzchni może być problematyczne - natryskiwanej farby na powierzchni w zaschínaní wchłaniany do cementu w ilości ze względu na otaczające stare kolor i powierzchni wokół linii wypełniacz pozostać w nowo złożony kolor. Z celulozy farby tych linii może pojawić się jeden lub dwa tygodnie po wyschnięciu farby.

 

 

Postupné odstraňovanie tmelu Kiedy vzhladzovaní uszczelniacz do ciała z blachy stalowej ponownie użyć linijki. Powoli i mocno pociągnąć władcy do płyty trwa po zastosowaniu uszczelniacza. Większość zdjęć uszczelniacz jest usuwany i pozostaje tylko tyle, ile jest naprawdę niezbędne. Pozwoli to na znaczne skrócenie czasu szlifowania metalu do pożądanego kształtu, a także ogranicza straty cementu - materiał (cement) usunięto władcy jest wykorzystywane ponownie w dowolnym miejscu na pojeździe.

Technika ta działa świetnie na mężczyzn i scaron, Powierzchnie Ie (wgniecenia). Miejsce na więcej niż 20 cm sprawia, że władca zaciągania cement wokół krawędzi wyginania się pod ciśnieniem napełniania. W tym przypadku konieczne jest użycie linijki i po raz drugi, który usunie nadmiar uszczelniacza.

 

Takmer hotový povrch Na kolejnym obrazie widzimy szpachlowania płyt. W lewym górnym rogu depresji pozostały źle wypełniony, ale inni powinni być w stanie delikatnie szlifowane prawie pożądany kształt / wygląd. Na refinished zalecamy użycie szorstkość papierem ściernym 80, ale może być również stosowane zgodnie z twardości i innych własności cementu.

Następna używać władcy pokaże miejsca, które są zbyt wysokie lub odwrotnie, co należy jeszcze dotmeliť.

 

 

 

 

 

 

Nanesenie viac vrstiev tmelu Obniżenia które tmelili, była źle przeprowadzony, ponieważ konieczne było zastosowanie kilku warstw. Uszczelniacz stosować tylko wskazane miejsce mamy ołówkiem wyprzedzeniem.

Ale jak się okazuje, ołówek może być najlepszym sposobem znakowania - klej jest bardzo mało prawdopodobne, kij do miejsca, gdzie pozostał ołówkiem grafitowym, więc lepiej oznakowane wgniecenia Centropen alkoholu fixo.

 

 

 

 

 

 

 

Čiastočne obrúsenie tmelu Do tego etapu jest zwykle stosowany tylko na sucho. Podczas stosowania szczeliwa tworzy się na powierzchni różnych czasopismotworów i pęcherzyków powietrza, które syfon. Woda uwięzionych pod powłoki podczas gorących dni mają tendencję do tworzenia pęcherzyków, które prowadzą do opukávaniu lakierów samochodowych, więc dobrze jest, aby uniknąć tych mankamentów.

Zalecamy używanie papieru ściernego do szlifowania żwiru i szlifowane 80 razy klocek ścierny. Hand cięcia drukować różne papierem ściernym i mogą pojawić się čmuhy.

 

 

 

 

 

 

Faza 2: Wygładzanie

Nanesenie finishovacieho tmelu wypełniacz Filler pozostawia gładką powierzchnię wystarczy, nakładanie farby, więc należy zrobić, aby dostosować i gładka. Poza papierem ściernym rysy na powierzchni mogą pojawić się r ô kieszenie zanieczyszczenia powietrza i innych niedoskonałości.

W celu zwiększenia powierzchni służy finishovací uszczelniacz, który jest zwykle stosowane z taką samą pacą, które stosowane szpachlówka.

Ten uszczelniacz powinien być stosowany możliwie najcieńszą warstwą na całej powierzchni wgniecenia, zatem wszędzie tam, gdzie encapsulant szczeliwo używane.

uszczelniacz Finishovací, jednak nigdy nie powinny być wykorzystywane do głębszych rys w wypełniacza - takich wad powierzchni jest niezbędne do korzystania z pozostałości kleju, którą wypełniły wgniecenia.

 

Vybrúsenie finishovacieho tmelu Pierwszy dokument jest zalecane do szlifowania 240-sza chropowatości powierzchni

Ogólnie rzecz biorąc, szlifowanie bloków szlifowane więcej kolorów na krawędziach (krawędzi) niż w środku, więc tym przypadku muszą być szlifowane z bloku pod kątem zapobiegania tym zakresie, a także w celu uniknięcia tworzenia nowych rowków.

Putty absorbuje wodę, tak powinno byćwyschnięcia na co najmniej 24 godzin przed rozpoczęciem wykończenie stosowane autolack.

 

 

 

 

 

Pripravené na použitie primeru Płyty na stronach pojazdu powinny być przygotowane do malowania, ale nadal potrzebne jest czyste miejsce, w którym bare metal (netmelené s) wynikające z rdzy. Taka sytuacja mogłaby powstać w mokro lub wpływem wilgotności powietrza. Takie rdza jest zwykle czyszczone 90 żwiru papieru ściernego lub 100

Naprawa ciała w dotyku wydaje się być idealne, ale w rzeczywistości nadal nie jest odpowiednia do osiągnięcia doskonałej lakierów samochodowych polskim. Następnym krokiem jest odciąć za pomocą szczeliwa spray do napełniania - podkład.

 

 

 

Zakończenie powlekanej powierzchni

Vyplňovanie časti karosérie s náterom

Rada jest znany oczyścić organizm do gołego metalu, ale dziś już nie ma tak, ponieważ współczesne cementów mocno przytrzymać do prawie wszystkich rodzajów lakierów samochodowych oraz powłok, które są tylko oczyścić papierem ściernym. Na zdjęciu jest fotografowany zagłębienia, które zostały zakończone po zastosowaniu uszczelniacza do malowania.

Największym zagrożeniem może być infiltracji i wykończenia, zwłaszcza jeśli używasz celulozy farby. Nowa powłoka jest wchłaniany do wypełnienia z cementu i suszenie w temperaturze lakierów samochodowych wykończenia na krawędziach wynikające szczeliwa.

Aby zminimalizować miga lakierów samochodowych, należy do szlifowania papierem ściernym piasek cement następnie 240 aa w środku i na brzegach papieru z klejem grind 400-ci chropowatości Pomoże to równieże zmniejszyć zadrapania poniesionych przez szlifowanie grubym papierze, a które po aplikacji, a następnie suszenia lakierów samochodowych wyglądają naprawdę źle.

 

 

 

Wypełnianie i wygładzanie złączy spawanych

Dla złączy spawanych, to jest normalne na początek powierzchni do lakierów samochodowych, stosowany po raz małych otworów, zwłaszcza w niektórych rodzajach spawania. Po spawania (spawanie szlifowanie), posiadać świetle płycie dolnej i górnej płyty do stwierdzenia, czy spoiny nie są pozostawione otwory. Te powinny być w każdym dozvarované sprawy i zakończyć przed rozpoczęciem napełniania szczeliwo stosowane, ponieważ w razie ich leczyć, na odwrocie można dostać wodę, przejdź pod cementu i samochód farb powodować niepożądane pęcherzyki powietrza, które mogłyby spowodować opukávanie lakierów samochodowych do płyty . Dlatego zalecamy, aby oprócz uszczelnienia wszystkich spawanych pieczęć, aby zapobiec powstaniu pęcherzyków przez otwory, któreRé nie zauważyłem.

 

 

Firma profitrade AB, Ltd. w żaden sposób odpowiedzialny za wykorzystanie powyższych instrukcji i szkody. To jest tylko pomocnicze tekstu.

 


Strona głównaStrona główna


Warning

  • Items can be added to cart after login

Promocje

Aktualnie brak promocji

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

eBiuletyn-Newsletter

© 2018 AB profitrade s.r.o. .