Zastosowanie lakierów samochodowych

Dużo czasu, kiedy obraz jest przeznaczony na przygotowanie ciała do dokładnego stosowania lakierów samochodowych, ale większość umiejętności są wykorzystywane w aplikacjach prawo lakierów samochodowych.

Stosunkowo drogie może być wyjście w celu malarstwo sklepów profesjonalnych farb, w których może być stosowana w autolack termicznie kontrolowany kurzu środowiska z jakości sprzętu i malarzy kwalifikacjach.

 

 

Procedura aplikacji lakierów samochodowych

Dvere po 2 aplikáciach autolaku

Czas pomiędzy warstwy aplikacji z pierwszego i ostatniego lakierów samochodowych, należy ograniczyć w jak największym stopniu, aby zmniejszyć możliwość zanieczyszczenia pyłem farb samochodowych i różnych cząsteczek. Czas potrzebny do suszenia lakierów samochodowych każdej warstwy jest różna, w zależności od producenta i rodzaju farby, jak również wiele różnych zastosowań, lakierów samochodowych (kolor, rodzaj, itp.) .. Np.. Płyta na zdjęciuautolack wystarczy zastosować tylko 2-krotnie. Niektóre jasne kolory lakierów samochodowych na bazie celulozy aplikacji wymagających do 4 farby, które zostały osiągnięte w 100% pokrywają się z podstawowych kolorów.

 

 

 

Szlifowanie farby

Brúsenie vrstvy autolaku

Godna powierzchni i wygląd lakierów samochodowych można osiągnąć jedynie poprzez zastosowanie już farby broń, ale wielu malarzy warstw lakierów samochodowych piasku z papierem ściernym w celu uzyskania jeszcze lepszych i gładszą powierzchnię. Kolor powinien być przed zmieszaniem do wyschnięcia przez noc (co najmniej 12 godzin), ale nawet w tym przypadku zależy od producenta lakierów samochodowych a także rodzaju i składu. W šmirglovaní mokrego papieru kontakt i umieścić go na mydło, w celu uniknięcia zapychania papieru. Po należy usunąć wszelkie ślady farb samochód na mydło.

Na idealnie płaskiej powierzchni lustra jest zalecany do mielenia lapapieru do 1200 żwiru, a następnie polską świecić. Metoda ta może przyczynić się do diagnozowania usterek i niedociągnięć, które są na lakierów samochodowych, ale nie zawsze to działa.

Malując bezpośrednio w produkcji lakierów samochodowych pojawia się na powierzchni cienkiej skórki pomarańczowej. Aby osiągnąć taki efekt jest starta farba ziarna papieru 800, stosowane ostatniej warstwy farb samochodu, a następnie polerowane.

Należy jednak uważać, aby nevybrúsili farby wkleić - może to powodować problemy podczas stosowania dodatkowych warstw farby samochodu, a następnie wymagać więcej szlifowania.

 

 

Natrysk procedury

Sprejovanie dverí

Procedura rozpylania jest szczególnie ważne, gdy farba stosowana jest w celu uniknięcia rozpylanie już pomalowanych części. Po pierwsze, należy spryskane zamykanie drzwi, zamknięcie pnia i wewnątrz komory silnika przed rozpoczęciem nanAsat autolack głównej części ciała.

Prawidłowa procedura jest niezbędna dla dobrego malarstwa, ale również odgrywać rolę doświadczenia veľlkú Painter z takich materiałów i robót budowlanych, jak również środowisko pracy. Więcej informacji na temat oprysków i malarstwo można znaleźć w korekcji błędów powłoki art.

 

 

Firma profitrade AB, Ltd. w żaden sposób odpowiedzialny za wykorzystanie powyższych instrukcji i szkody. To jest tylko pomocnicze tekstu.


Strona głównaStrona główna


Warning

  • Items can be added to cart after login

Promocje

Aktualnie brak promocji

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

eBiuletyn-Newsletter

© 2018 AB profitrade s.r.o. .