Nikt nie jest doskonały. Profesjonalne naprawy samochodów się znacznie mniej błędów niż początkujących ze względu na ich doświadczenie i umiejętności, a także ze względu na fakt, że mają już bardzo dobre wyposażenie warsztatowe.

Większość błędów, które wynikają z obrazu mogą być naprawione łatwo i szybko, jeśli zostanie to zrobione prawidłowo.

 

Micro pęcherzyków

Pľuzgiere na autolaku Tworzenie małe pęcherze na lakierów samochodowych może być spowodowane przez grubą warstwę farby na samochód i top coat wysycha, zanim uda się obniżyć do odparowania rozpuszczalnika.

Inną możliwością jest brak takich zanieczyszczeń, wody lub oleju ze sprężarki. Efekt jednak może pojawić się długo po lakierów samochodowych farb, takie jak, kiedy zaczyna się rozgrzewać słońce. Naprawa polega na szlifowanie aż do pęcherzyków i stosowania dodatkowej warstwy farby samochód na poddanej obróbce powierzchni.

 

 

Spray należy

Prestriekanie plechu Na zdjęciu z bliska ciała, w którym był on stosowany zbyt wiele lakierów samochodowych. Samochodów farb powinien wyglądać jak na powierzchni papierem ściernym powierzchnię, a jedynym sposobem usunięcia tego efektu jest zużyte przez 800 ziarna papieru i zastosować kolejną warstwę farby samochodu.

spray Farba powinna być na zewnątrz maski, i stopniowo przechodzi do komory silnika, który został namalowany na kilka minut przed. Należy zatem używać do szlifowania taśmę tak, aby uniknąć zakażenia innych części, które wciąż mogą być mokre lub nie zostały jeszcze lakier ale będą one gotowe.

Spray powinien być taki, może być spowodowane złym dostosowanie technik w sprayu, które mogą być zbyt wysokie ciśnienie i konieczność ograniczenia broni.

 

 

Drops i stekance

Stekanec okolo kruhového zárezuJeśli podczas stosowania lakierów samochodowych (pistolet) wynikające Informacja stekance lub krople, można znacznie zmniejszyć szkody, że będzie tryskać przez pistolet powietrza. Air może utrzymać ten kolor na miejscu i wysuszyć, a tym samym zaoszczędzić czas w kolejnych regulacji. Tak czy inaczej, powierzchni po ciężkim korekty będą konieczne. Jednak nigdy nie czyścić lub zetrzeć / wycieraczki nezaschnuté krople - autolack zawsze pozostawić do wyschnięcia przed korektą, może uszkodzić już osadzanych warstw.

Na zdjęciu możemy kvapanec brzydkie. To zły obręczy stronie, gdzie trochę kolorów do ostro stieklo klasy.

Zapobiegania takim stekancom jest to możliwe, że spryskane pierwsze miejsce wokół okrągłego nacięcia autolack pozostawić do wyschnięcia, a następnie resztę Dolák arkusza.

 

 

Použitie dreveného bloku na brúsenieSkutecznie grind spada, ale farbami samochód dla nich jest grubsza niż warstwa wokół. Dlatego należy uważać, grind i ostrożnie, ponieważ mogą szybko spada wyrównywania zużycie farby i okolic uszczelniacz płyta z suszonymi krople wciąż za mało szlifowania.

Dobrym sposobem jest zapakowany w 400 ziarna papieru ściernego do drewna lub styropianu bloki (prostokątne), aby upewnić się, zważywszy, że tylko Bruksela, a nie autolack spadek wokół. Innym sposobem jest wykorzystanie placu pliku. Plik załączony do drewnianego / blok styropianu i szlifowane ponownie autolack tylko krople.

Z chwilą, gdy spada poziom, odcięte blisko poziomu innych farb, piasek cały obszar wokół kulki papieru ziarno 400 i 800 papier piasek, aby usunąć zarysowania powierzchni i zniszczone.

 

 

Vybrúsenie autolaku až na tmelAby zrobić to spada do polerowane cement do płyty nie wykazały żadnych nieprawidłowości. Obszar ten będzie potrzebował dodatkowych warstw lakierów samochodowych, które należy stosować ostrożnie, aby uniknąć ewentualnych dalszych korekt.

Krople są powodowane przez nadmierne stosowanie lakierów samochodowych w jednym miejscu, lub jak w tym przypadku, stosowanie lakierów samochodowych do poprzedniej warstwy, która wciąż nie wysycha. Planowanie pracy można uniknąć problemów, takich jak ten, może zaoszczędzić sporo czasu.

Do doskonały wygląd lepiej zamknąć aplikację z lekkim skórki pomarańczowej w postaci kropelek na powierzchni. powierzchni matowej Orange może znaleźć poprzednich warstw farby bez uszkodzenia gładka i równa powierzchnia wykończona może być szlifowane na mokro z papierem ściernym 1200 żwiru, aby osiągnąć doskonałe rezultaty.

 

 

Włókna, owadami i kurzem

Hmyz na autolakuJeśli obraz na powierzchni niektórych włókien, autolack będzie przyciągać do nich i poniósł bardzo małe dot-jak krople. Byłoby dużo puchu a kolor został osiągnięty przez odpowiednią powierzchnię do stosowania następną warstwę farby samochodu.

Auto malarzy, którzy profesjonalnego warsztatu, jednak powoduje, że więcej problemów owadów. Gdy wentylacja przez wentylator drzwi lub klasyczny bez filtra muchy i inne owady kłopoty wpada do środka. Bądź ostrożny i wykorzystania ich Natrysk odožente pistolet przed zastosowaniem autolack. Niektóre kolory są gorsze od innych. Najgorsze jest to niewątpliwie żółty kolor, który przyciąga wszystkie owady. W ogóle, ciemne kolory są lepsze niż światło, dotyczące owadów. Jednakże, jeśli owad siedzi na sucho poprzez farby, nie próbuj go usunąć! Pozostawić do wyschnięcia farby, a następnie piasek tak jak i wątku, w którym jest napisane kilka linijek wyżej.

 

 

Hmyz na autolakuPrzygotowanie miejsca pracy okładziny ścian, podłogi i przygotowane części arkuszy kamuflaż zmniejsza problemy spowodowane przez kurz i owady. kolor Autolack i wysycha, zanim mógł siedzieć owady lub kurz na nowo pomalowane miejsca.

Gruz na arkuszu z siedzibą włókien można łatwo uniknąć wycierając powierzchnię szmatką. Tkaninę, zawsze pomaga usunąć niechciane tematy i oczyścić powierzchnię przed nałożeniem lakieru lub farby samochód. Tkanina jest dobry moczyć w zmywacz do usuwania zanieczyszczeń (tłuste), co pozwala na czystej powierzchni od osady pyłu.

Cząsteczki zdjęcia wewnątrz drzwi i kolor wpadające przez pistolet, vyfúkala ciśnienie je z wnęki i narożniki do drzwi.

W pracy, zachować rękawice! Tłuszcz z powierzchni brudne ręce i prowadzi do powstania "rybie oko", co powoduje dalsze niezbędne naprawy. ("Rybie oko", korekta i jest opisany poniżej).

 

 

powierzchni Orange

Pomarančový povrchJeśli zamalowania po raz pierwszy lub masz tylko początkujący, prawdopodobnie występuje w kilku miejscach pomarańczowy powierzchni. To tak, aby uniknąć pomarańczową powierzchnię jest konieczne dużo praktyki i cierpliwości. Jeśli jednak, mimo doświadczenie powierzchni orange nadal powstaje, to prawdopodobnie istnieje potrzeba zwiększenia nacisku na pistolet lub stosowane cieńszej warstwy farby (lub ulepszone pistoletu).

Pomiędzy powierzchnią i krople pomarańczowy nie jest duży margines. Profesjonalne naprawy samochodów będą bardziej skłonni do spadku, jak pojawienie się kory pomarańczowy (choć ostatecznie nie spada na powierzchni jest po lewej). Lakiernictwo Profesjonalny sprzęt może zapobiec tej sprawie.

Aby naprawić pomarańczową powierzchnię nadaje powierzchni papieru mielenia ziarna od 800 do 1.200, w zależności od farby. Jeśli warstwa nawierzchniowa (ostateczna) jest to dobry pomysł do wykorzystania 1200 ziarna papieru, która prowadzi również do polerowania powierzchni.

 

 

"Fish Eye" - kratery

Rybie okoefektu "rybie oko" jest spowodowane powierzchni przed nałożeniem farby, zwykle silikonu lub tłuszczu (olej, pot ludzki), które odpychają atrament. Na powierzchni, a następnie w wyniku dziury w kolorze zanieczyszczone miejsca. Najlepszy, aby zapobiec tworzeniu się "rybie oko" (oczywiście w pierwszej kolejności poprzez ograniczenie źródeł zanieczyszczenia) jest stosowana przez wszystkie warstwy farby (farby i samochód) jak najszybciej.

Środowisko pracy musi być czyste, aby zapobiec zanieczyszczeniu powłoki wykończeniowe i malowanie. Jeżeli samochód nie działa w odizolowanym kabiny, ściany, półki i mocy. powinny być pokryte taśmą maskującą, aby uniknąć powstawania pyłu w środowisku pracy. W czasie malowania i warsztaty barwienie nie powinny być wykorzystywane do żadnych innych prac. Nie używać w pobliżu samochodu procesu produktów silikonu, oleju i smarów, lub inny kolor. Silikon jest także spotykane w niektórych środków do polerowania lakieru, w większości z tworzyw sztucznych do polerowania, dezodorantów i innych preparatów.

Obraz ciała było spray do 2 tygodni po pierwszej warstwiey. Jak widać, powierzchnia była bardzo brudna tłustych produktów (olej silikonowy), ponieważ w niektórych miejscach nie było wiele "oko rybých. Dzięki zastosowaniu dodatkowej warstwy jeden lub dwa dni po pierwszym wyeliminuje ten problem.

Jeśli problem występuje podczas barwienia ciała, używać do usuwania zanieczyszczeń z powierzchni pozostaje idealnie czysta i odmastnený. Jeśli problem nie zostanie rozwiązany, może być używany antisilikónový dodatek, który miesza się z kolorem i zapobiega "rybie oko". Jednak jest to niezbędne do korzystania z tego produktu na całą farbę, gdyż nie zawiera silikonu spray powinien również był z silikonu.

"Fish Eye" może wydawać się bardzo frustrujące. Propozycje wyeliminowanie wyżej, ale nie zawsze pomaga, ponieważ może to być dość trudne do określenia źródła krzemu. Źródło zanieczyszczenia mogą być także pył z włókna szklanego, to wciąż może być skażenie na powierzchni lub płyta nie jest usuwany, a tylko porusza ciało, które powoduje powstanie "rybie oko" w innych miejscach. Dlatego problem ten nadal może być powtarzana, a początkowyZł może być bardzo trudne do usunięcia i należy zwrócić się do zawodowych.

 

 

powierzchni Mlecznej, maty lub mapę. oblačenie

Czasami spryskane powierzchni pozostanie na "mleko", podczas gdy on autolack lub farba wyschnie. Spowodowane jest to rozpuszczalnik odparowano dość szybko, zwykle w środowiskach zimnych lub wilgotnych. Dlatego należy garaż Lakiernictwo i ogrzewano do około 20 ° C, które mogą być przewidziane odpowiednie środowisko dla odparowaniu rozpuszczalnika z usuwania farb i samochód farb. powierzchni Milky zwykle pojawia się, gdy samochód zamalowania w temperaturze poniżej 10 ° C i może unikać stosowania rozpuszczalników, które schną wolniej niż normalnie.

 

 

Firma profitrade AB, Ltd. w żaden sposób odpowiedzialny za wykorzystanie powyższych instrukcji i szkody. To jest tylko pomocnicze tekstu.


Strona głównaStrona główna


Warning

  • Items can be added to cart after login

Promocje

Aktualnie brak promocji

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

eBiuletyn-Newsletter

© 2018 AB profitrade s.r.o. .